KONST / Litografier / Grafiskt blad 15816497
nr 1581 6497
Grafiskt blad
Churchill. Bildmått: 39x29, yttermått inklusive ram. 67x58 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:42:49
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr